Весело та пізнавально: Як відкривати світ Суперкниги дітям?
матеріали Суперкниги
Українські учні вивчатимуть Суперкнигу у школах
03.12.2018
CBN Family Academy проведет пять вебинаров до конца зимы
29.01.2019
Показать все

Методична програма «Я пізнаю світ із Суперкнигою» була схвалена Міністерством освіти на науки України і відтепер буде використовуватися в українських загальноосвітніх школах. Вона розрахована на підготовку дітей до знайомства з біблійним словом і християнськими цінностями у цікавому сучасному форматі та передбачає використання методичних розробок «Зустрічі у Клубі Суперкнги» та «Табір Суперкниги. Рятівники», посібника для творчості «СуперСаморобки» та аудіовізуальних матеріалів «Суперкнига», побудованих на прикладах біблійних оповідань для дітей шкільного віку.

Зустрічі в Клубі Суперкниги

Навчально-методичний посібник «Зустрічі в Клубі Суперкниги» містить 17 тем і розрахований на 32 заняття по 45 хвилин.

 

Дітям пропонується перегляд мультфільму, участь в іграх, вироблення тематичних саморобок та виконання цікавих інтерактивних завдань. Усі теми занять спрямовані на формування у дітей гарних моральних якостей: «Будь привітним!», «Будь слухняним!», «Пробачай і сам не ображай!», «Роби добро!», «Допомагай ближнім!» Передбачається, що після кожного уроку дитина має засвоїти певне біблійне правило та навчитися жити за ним.

Кожне заняття має виважену структуру і відповідає логіці викладу навчального матеріалу, а саме: привітання, викладення теми заняття, ігри на взаємодію й інтеракцію, головоломки та практичні вправи, виготовлення своїми руками цікавих паперових виробів, пісня та підсумок уроку.

СуперСаморобки

Творчий посібник для дітей «СуперСаморобки» передбачає 15 тематичних навчальних занять за такими темами, як «Знайомство», «Дружба», «Слухняність», «Довіра», «Прощення», «З Богом можливо все!», «Сміливість» тощо.

 

Кожне заняття має чіткі та зрозумілі інструкції щодо кольорових виробів, які дитина повинна виконати, аби зробити подарунок друзям чи батькам. Це може бути підставка для олівців, ягня з бавовняних паличок, фоторамка «Моя родина» тощо.

Табір Суперкниги. Рятівники

Пришкільний табір «Табір Суперкниги. Рятівники» розрахований на 10 тематичних днів з чітким розкладом та структурою. Наприклад: ранкова загальна зустріч, вивчення теми дня у формі гри-квесту, фізпідготовка, майстерня надзвичайних справ, майстер-класи, обговорення тощо.

Кожний день має свою тему: «Цілеспрямованість», «Вірні друзі», «Дисципліна=успіх», «Йди за істиною», «Нікого не ображай», «Усіх люби», «Завжди прощай»  та ін. Кожний день в таборі розроблений щохвилинно і містить конкретні поради, завдання та настанови.

Усі зазначені матеріали розраховані на дітей від 6 до 14 років та можуть використовуватися під час  під час уроків християнської етики, інших занять з духовного виховання, позакласної роботи та на групах продовженого дня.

МЕТОДРЕКОМЕНДАЦІЇ СУПЕРКНИГИ

Добавить комментарий