Українські учні вивчатимуть Суперкнигу у школах
Стів Вебер: Я отримав одкровення, яке було приховане 43 роки
24.10.2018
Весело та пізнавально: Як відкривати світ Суперкниги дітям?
03.12.2018
Показать все

Українські школярі  відтепер матимуть можливість знайомитися зі світом Суперкниги у школі. Адже методична програма «Я пізнаю світ із Супекнигою» була схвалена Міністерством освіти та науки України та рекомендована для використання у загальноосвітніх навчальних закладах.

Методичні та навчальні матеріали Суперкниги будуть використовуватися під час уроків християнської етики, інших занять з духовного виховання, позакласної роботи та на групах продовженого дня.

На заняттях, побудованих за програмою «Я пізнаю світ із Суперкнигою», учні відкриватимуть для себе Біблію, знайомитимуться з християнськими цінностями та біблійними правилами.

Діти матимуть можливість не лише переглядати мультфільми Суперкниги, але й  займатися творчістю, брати участь у цікавих та пізнавальних іграх та виконувати захопливі інтерактивні завдання.

Програма «Я пізнаю світ із Суперкнигою» складається з чотирьох частин і передбачає використання таких матеріалів, як «Табір Суперкниги. Рятівники», «Зустрічі у Клубі Суперкниги», «СуперСаморобки» та DVD-диски з мультфільмами Суперкниги.

суперкнига

Зазначимо, що усі згадані матеріали можна придбати на сайті https://ua.shop.superkniga.tv

 

Добавить комментарий