Свято Подяки в Україні
Второй сезон мультфильма «Суперкнига» уже в продаже!
08.09.2017
Религия подстегивает экономику США больше, чем корпорации «Apple», «Amazon» и «Google» вмесе взятые
12.09.2017
Показать все

17 вересня, на Хрещатику, з 10:00 до 21:00 пройде Свято Подяки. На киян та гостей міста очікують концерт, фестиваль соціальних проектів, інтерактивні розваги та виступ людини-легенди Ніка Вуйчича, всесвітньо відомого спікера без рук і ніг. Завдяки прямій трансляції телеканалу “Надія” святкувати з українцями будуть 20 країн світу. Брати участь у заходах зможуть і діти, і дорослі. Вхід вільний.

День подяки розпочнеться о 10.00 молитвою на Хрещатику. Програма свята насичена цікавими подіями та локаціями: дитяча ігрова зона, силове шоу, спортивні змагання, конкурси, розіграші з подарунками для всієї родини, розваги з героєм мультфільму, вуличний кінотеатр та тактильний зоопарк. Яскравим символом свята стане велика мапа України, яку створять волонтери з овочів та фруктів.

Цей день стане фіналом Всеукраїнського двотижневого Автопробігу. Понад 1000 учасників на автомобілях, які в цілому проїдуть 5000 кілометрів по 24 областям країни, п’ятьма колонами урочисто з прапорами областей в’їдуть на Хрещатик.

О 18.00 вечірню концертну програму відкриє естрадно-симфонічний оркестр GSO. На сцені звучатиме різностильова та різножанрова музика відомих виконавців та учасників проекту «Голос країни» – Аняня Удогво, Брія Блесінг, В’ячеслав Рибіков.

Вітальне слово для учасників Свята Подяки скажуть президент Асоціації Конгресменів Джорж Роллер та його дружина Лінда, екс-зірка NBA Даніель Дролінгео.

На  завершення дня о 19:30 – благодійний виступ людини-легенди Ніка Вуйчича, який приїде до Києва відсвяткувати з українцями Свято Подяки. Його історія життя та багатогранного успіху допомогли мільйонам людям у всьому світі трансформувати свої проблеми в особистий розвиток та перемоги

Цей масштабний святковий захід присвячений відзначенню 500-річчя Реформації і покликаний об’єднати усі регіони країни, звернути увагу влади та суспільства на соціальні проблеми та сприяти позитивним змінам в суспільстві, впровадженню духовних цінностей, які є підставою економічного розвитку.

Слідкуйте за деталями на сайті sp.r500.ua

Акредитація ЗМІ: 067 218 78 65 (Ірина)

Добавить комментарий