Подаруйте пригодницьке літо дітям
Круглый стол
Круглый стол «ЛГБТ. Гнать, признать или помочь?» – посети или смотри трансляцию бесплатно!
12.06.2018
ЛГБТ: гнать, признать или помочь?
26.06.2018
Показать все
літо дітям

Ви зустрічали дітей, дитинство яких проходить у справжній боротьбі за своє право на щастя?

Вони травмовані обставинами, обділені долею, але нам часто ще варто повчитися у них щирості віри та стійкості духу. І за будь-який шанс вони чіпляються, як за рятівне коло.

Поліні 13 років. Все її життя проходить під акомпанемент родинних скандалів. Батьки зловживають алкоголем, не мають постійної роботи, часто зриваються на дівчинці. І вона за будь-якої найменшої нагоди намагається бути поза домом. Поліна мріє про справжню родину, в якій пануватиме мир та любов. Три роки тому вона прийшла у літній табір, організований Асоціацією «Еммануїл» та «Клубом Суперкниги», і прийняла Христа. Вона знає, що знайшла свій шлях до порятунку. І вірить, що її батьки теж прийдуть до Бога, і тоді її сім’я буде, нарешті щасливою.

літо дітям

А поки Поліна допомагає здійснювати служіння у таборі і знаходить у цьому свою душевну рівновагу. Це її рятівне коло.

Так само, з нетерпінням чекають літнього табору Аріна, Ніка, Віка та Максимчик з Дніпропетровської області. Ці сестрички та братик змушені виховуватися в інтернаті, бо їхня мама зловживає алкоголем. Її згубна звичка минулого року призвела до трагедії: поки жінка пиячила на березі річки, її маленька донька Віра, залишившись без нагляду, потонула. Ці діти мріють бути щасливими, і щоразу рахують дні до початку табору, де вони можуть відчувати смак безтурботного дитинства.

літо дітям

12-річний Марк, 6-річна Софія та 4-річний Матвійчик довго не знали батьківського піклування. Та їм пощастило: християнська сім’я, в якій вже зростало двоє дівчаток, вирішила відкрити цим дітям свої серця та двері свого дому. Ця родина вже не один рік проводить дитячий клуб, частково використовуючи мультфільми Суперкниги. А після проведення табору цьогоріч їхній клуб стане справжнім Клубом Суперкниги.

На проведення літнього табору з нетерпінням чекає і багатодітна сім’я Стеценко. Адже третій рік поспіль він відбуватиметься на їхньому подвір’ї. Четверо із восьми дітей цієї родини є служителями. Для них табір – це можливість допомагати, пізнавати Бога, відкривати щось нове та знаходити друзів.

літо дітям

У родині Миронових із Дніпропетровщини четверо дітей. Два роки тому у жахливій автомобільній аварії вони втратили тата. Пережити трагедію їм допомогла віра в Бога та допомога найближчих людей. І літній табір Клубу Суперкниги для них – це можливість радіти, пізнавати, відкривати, товаришувати і просто бути щасливими.

літо дітям

Цього літа (із 4 по 8 серпня ) у м. Зеленодольск Дніпропетровської області відбудеться дитячий табір за програмою Клубу Суперкниги «Морські пригоди Робіка», де всі ці діти зможуть чудово провести час.

На них чекають цікаві ігри та змагання, участь у командних роботах та майстер-класах, біблійні історії та мультфільми, пляжний відпочинок та пошуки скарбів, призи та подарунки.

Аби це  пригодницьке літо відбулося, необхідна ваша допомога. Щоб забезпечити харчуванням 40 дітей із малозабезпечених та неблагополучних сімей протягом 5 днів, необхідно зібрати 16 800 грн. Один день харчування однієї дитини коштує 84 грн.

Подаруйте дітям із малозабезпечених сімей корисний відпочинок!

Зробіть всій внесок у дитяче щастя тут, у призначення платежу вказуйте «добровільна пожертва на табір».

*Усі імена і прізвища згаданих у матеріалі дітей змінені з етичних міркувань.

Добавить комментарий