Зміцнюючи сім’ї

Зміцнюючи сім’ї

Діти, що пройшли шляхом утрати рідних і виховання в інтернатному закладі, часто мають глибокі внутрішні травми і набуті звички складної поведінки. У школі й суспільстві до багатьох дітей із такими реакціями ставляться як до «важких».

Будинок, що має потенціал принести зцілення, повинен мати не тільки люблячих, але також мудрих і спеціально підготовлених батьків. Сьогодні ресурси для навчання і підтримки таких пар в Україні незначні, тому багато проблем у сім’ї залишаються невирішеними і часто призводять до зворотного від зцілення результату.

Усвідомлюючи важливість і необхідність допомоги сім’ям усиновителів та прийомним сім’ям, Альянс «Україна без сиріт» активно підтримує ініціативу, розпочату Асоціацією «Еммануїл» – програму «Зміцнюючи сім’ї». Ця програма спрямована на підтримку, навчання, обмін досвідом та знаннями.

Всеукраїнські національні конференції для прийомних батьків та усиновителів «Зміцнюючи сім’ї» проходить один раз на два роки. На ці заходи запрошуються українські прийомні сім’ї, пари, які планують усиновлення, а також українські та зарубіжні фахівці служіння усиновлення.

Мета конференції – надати всебічну підтримку, що грунтується на міжнародному та вітчизняному досвіді у сфері адаптації дітей у прийомні сім’ї.

Детальніше про конференцію:
тел.: 044-529-3474,
e-mail: giftofadoption@cbn-cis.org,
сайт: ukraineadoptionconference

Місце проведення конференції Готель «Пуща», Київ, вул. М. Юнкерова, 20.
Реєстрація в електронній формі.