Супеpкнига

Суперкнига

«Суперкнига» – новий захоплюючий мультиплікаційний серіал для всієї родини, створений за мотивами класичної версії легендарного мультфільму «Суперкнига». Виробник – компанія CBN. Мета – познайомити дітей із Біблією. Продюсери і режисери «Суперкниги» – Джон Шефер і Шон Роуз.

Виховання підростаючого покоління – наше головне завдання. А моральні біблійні принципи – основоположний фундамент для щасливого життя кожної людини. Якщо закласти цю основу в ранньому віці, то добрі плоди обов’язково проявляться в долях наших дорослих дітей. «Суперкнига» – один із основних проектів Асоціації «Еммануїл».

Основні напрямки проекту «Суперкнига»:

Телебачення

Перший сезон мультфільму «Суперкнига» (13 серій) перекладений з англійської мови на понад 30 мов. Нову «Суперкнигу» вже подивилися 120 000 000 дітей. Мультфільм транслюється на багатьох каналах різних країн світу. Завдяки новим серіям мультфільму «Суперкнига» діти дізнаються біблійні історії за допомогою сучасної анімації.

Інтернет

Дітям необхідні безпечні корисні веб-сайти і сторінки в соціальних мережах, які несуть моральні цінності. Спеціально для них розроблений захоплюючий сайт superkniga.tv. На сайті діти можуть знайти: цікаві ігри, пізнавальне відео, дитяче радіо, посібник для самостійного вивчення Біблії, спілкування з однолітками. Крім цього, діти можуть додати у друзі Робіка і звертатися до нього за порадою.

Клуби Суперкниги

Кожна дитина прагне належати до певної соціальної групи. Саме в групі народжуються цінності, правила, традиції, закладаються основи життя. Клуби Суперкниги відкривають дітям можливість бути частиною суспільства, яке культивує духовні цінності. На сьогоднішній день відкрито близько 200 Клубів Суперкниги в країнах СНД.

Літні табори

Всі діти дуже чекають і люблять літо. Це час відпочинку, ігор і позитивних вражень. Але багато з них не знають, як провести вільний час із користю, де знайти нових друзів. Табір «Суперкниги» – це унікальна можливість не тільки провести весело час, але й усвідомити своє призначення, придбати позитивні якості характеру, навчитися робити добро. Зараз програма табору знаходиться на стадії розробки.

Соціальні проекти

Соціально незахищені діти особливо потребують любові, турботи й уваги. Команда проекту «Суперкнига» відвідує інтернати, дитячі будинки та інші установи, аби організувати дітям свято, порадувати подарунками та познайомити їх ыз Суперкнигою.

Освіта

Духовна освіта дітей відіграє ключову роль у формуванні світогляду, розумінні добра і зла, визначенні життєвих орієнтирів. З цією метою було розроблено декілька уроків етики для шкіл. У майбутньому проект «Суперкнига» планує розробити серію освітніх програм для використання в загальноосвітніх навчальних закладах.