Школа життя

Школа Життя

Благодійний проект «Школа життя» Асоціації «Еммануїл» має багато навчальних напрямків – це й елементи театральної майстерності, англійська мова, танці, гра на гітарі, комп’ютерна грамотність, домоведення, робота по дереву. А також діти отримують всю необхідну пізнавально-корисну інформацію, яка дає їм у подальшому можливість адаптуватися в дорослому житті.

Проект «Школа життя» успішно працює в багатьох містах України і ближнього зарубіжжя – Вірменії, Казахстані, Росії і Грузії.

Проект передбачає програми індивідуального підходу до кожної дитини. Основна мета Проекту – допомогти дітям, які опинилися у складних життєвих обставинах стати повноцінними представниками суспільства, надати можливість кожному вихованцю інтернату, підлітку з багатодітної, малозабезпеченої або неблагополучної сім’ї повірити в себе, відчути свою значимість, підготуватися до дорослого життя і знайти певні навички, щоб бути затребуваним на ринку праці.

Сучасний світ стрімко розвивається. Неймовірний технічний прогрес ми спостерігаємо кожен день нашого життя. Перед молодою людиною відкриті сотні дверей, проте не кожен підліток має достатньо знань, навичок, впевненості в собі, щоб увійти в ці двері.

Благодійний проект Асоціації «Еммануїл» «Школа життя» розпочав свою роботу в 2005 році як відповідь на фізичні та духовні потреби підлітків із незахищених верств населення.

У процесі навчання і спілкування з дорослими наставниками, діти відкривають для себе новий світ, в якому так багато любові, довіри і щирості. Маленька людина вчиться сприймати цей, часом жорстокий до нього світ, в любові і прощенні. Проект «Школа життя» – це програма з подолання сирітства через відкриття Небесного Отця.

Програма навчання розрахована на два роки і включає в себе:

  • Заняття з англійської мови;
  • Навчання роботі на комп’ютері;
  • «Уроки самостійності», які допомагають сформувати моральні та етичні цінності;
  • Програма «Життя в долонях»;
  • Розкриття і примноження дарів і талантів дітей;
  • А також веселе проведення дозвілля (екскурсії, походи, пікніки, перегляд цікавих фільмів, незабутні вечірки, літні табори та багато іншого).

Навчання в проекті «Школа життя» для вихованців інтернатів, підлітків із багатодітної, малозабезпеченої або неблагополучної сім’ї – безкоштовне. Благодійний проект «Школа життя» – це 10 років ефективної роботи і тисячі змінених життів дітей та підлітків.