Про нас

Асоціація «Еммануїл» – міжнародна громадська організація, заснована в 1992 році з метою реалізації соціальних та медійних ініціатив. Асоціація «Еммануїл» діє в двох напрямках. Перший – створення духовно-просвітницьких TV-програм. Другий – попередження негативних явищ у суспільстві та допомога соціально незахищеним громадянам: людям похилого віку, дітям-сиротам, багатодітним сім’ям і т.д.

Асоціація «Еммануїл» існує завдяки підтримці міжнародних організацій-донорів та мережі партнерів з України, Росії та інших країн. Асоціація є частиною міжнародної діяльності Christian Broadcasting Network (CBN) на території СНД.

 

The Christian Broadcasting Network

The Christian Broadcasting Network (CBN) – одна з найбільших у світі телерадіомовних компаній. Веде мовлення в 140 країнах 41 мовою. Штаб-квартира розташована в штаті Віргінія (США). Заснована в 1961 році відомим американським релігійним діячем Петом Робертсоном.

Регіональні офіси CBN

США і Канада

Головний офіс CBN розташований у місті Віргінія-Біч, штат Віргінія. Під назвою «THE CHRISTIAN BROADCASTING ASSOCIATES» вже більше 30 років CBN працює в Канаді.

Африка

У Південній, Східній, Західній та франкомовній Африці відкрито 21 офіс CBN. У Нігерії та Південній Африці є телестудії. Поряд із мовленням телепрограм, тисячі людей, які не мають доступу до телебачення, можуть чути біблійне послання через відео. Також основним фокусом є гуманітарна допомога та програми для дітей груп ризику.

Азія

У восьми регіональних офісах семи азіатських країн (Камбоджа, Китай, Гонконг, Індія, Індонезія, Лаос, Філіппіни і Таїланд) співробітники CBN виробляють локальний телепродукт і створюють інноваційні інтернет-спільноти, не упускаючи при цьому з уваги відеоєвангелізаціі, навчальні програми для християн і гуманітарну допомогу.

Європа

У Європі у людей є можливість дивитися новини і «Клуб 700» їхніми рідними мовами. Штаб-квартира CBN, розташована у Великобританії, поряд з офісами в ще трьох європейських країнах, служить усьому регіону через співробітників молитовних центрів і поширення гуманітарної допомоги.

Латинська Америка

У Латинській Америці CBN почала роботу в 1968 році. На сьогоднішній день офіси в 12 країнах дозволяють співробітникам CBN працювати по всьому регіону, де виробляються місцеві християнські телепрограми, надається гуманітарна допомога і заохочується соціальне підприємництво.

Близький Схід

Програми CBN можна дивитися через супутник по всьому близькосхідному регіону. Офіс CBN в Єрусалимі також займається розповсюдженням гуманітарної допомоги.

Україна, Росія та СНД

Регіональний центр у Києві виробляє оригінальні телепрограми, займається розповсюдженням гуманітарної допомоги, а також координує інноваційне служіння та навчальні програми для християн. Офіс у Росії співпрацює з багатьма телеканалами в трансляції програм християнської тематики.

Університет Ріджент

У 1978 році Пет Робертсон заснував Університет Ріджент, набравши 70 студентів. Відтоді Ріджент перетворився на глобальний центр християнської думки і дії. Університет пропонує 59 очних і дистанційних програм навчання. У Ріджент близько 16 000 випускників у 84 країнах.

Студенти університету отримали понад 200 кінопремій (в їх числі «студентський Оскар»), 500 випускників стали «вчителями року», 23 випускники суддями, деякі конгресменами і сенаторами.

Orphan’s Promise

Проект CBN, заснований американкою Террі Мьюс після усиновлення трьох дівчаток з України. Місія цього служіння – давати надію і допомагати дітям, особливо сиротам по всьому світу. Проекти Orphan’s Promise здійснюються в 60 країнах включаючи Індію, Китай, Філіппіни, Монголію, В’єтнам, Таїланд, Камбоджу, Кенію, Сенегал, Україну, Молдову, Румунію, Бразилію, Конго.