Лідерський саміт

Глобальний лідерський саміт

Глобальний лідерський саміт (ГЛС) – це дводенна подія міжнародного рівня, яка охоплює майже двісті тисяч лідерів із чотирнадцяти тисяч церков по всьому світу. Саміт транслюється з церкви Willow Creek (передмістя Чикаго) у серпні кожного року.

Восени церковні лідери та представники громадськості з 300 міст 92-х країн переглядають подію на відео. Кожен виступ заздалегідь адаптують 45 мовами. Глобальний лідерський саміт проводиться для того, щоб передати стратегію розвитку суспільства, посилити лідерські вміння та надихнути на зміни в церкві. У центрі уваги помісна церква, адже на переконання ідейного натхненника і голови організаційного комітету ГЛЗ Білла Хайбелса: «Помісна церква – надія всього світу».

ГЛС це:

Світовий рівень і доступність: не можна стати кращим лідером без занурення в глобальне середовище. Спікерів кожного саміту ретельно підбирають, аби доповідь викликала живий відгук аудиторії. Серед виступаючих – колишні державні секретарі США (Колін Пауелл, Кондоліза Райс), вчені (як Брено Браун), громадські діячі та підприємці.

Культура лідерства: кожен має вплив і здібності, щоб запалити іскру змін. Культура християнського лідерства змінює людей, церкви, підприємства, якість управління, школу і сім’ю. Для багатьох лідерів саміт – подія року, яка спонукає церкву до глибоких змін.

Безкомпромісна орієнтованість на Христа: зосередженість на церкві – це головний пріоритет саміту. З часом приєдналися й інші сфери. Однак дотепер лідерство в церкві – центральна тема саміту. Христоцентричність лідерства може змінювати церкву, громаду і навіть весь світ.

Локальна дія, глобальне охоплення: місцеві організатори і приймаючі церкви добре оснащені, щоб дохідливо представляти Христа людям, яким вони служать. Проходить саміт у передмісті Лос-Анджелеса чи у в’єтнамському селі, він спонукає лідерів підвищувати якість свого керівництва і адаптуватися до культурного контексту.

Асоціація «Еммануїл» (спільно з «Місією в бізнесі») – приймаюча сторона Глобального лідерського саміту в Україні.

Стів Вебер очолює організаційний комітет. Саміт проходить у Києві з 2006 року в першій половині грудня. Окрім перегляду відео-лекцій спікерів із США, під час саміту інші лідери діляться своїм досвідом. Працюють фокус-групи: єпископат, політика, ЗМІ, служіння дітям та молоді, громадські організації, освіта, бізнес.