Концертний відділ

Концертний відділ

Концертний відділ Асоціації «Еммануїл» звершує служіння для дітей і дорослих уже понад 18 років.З 1996 року його співробітники провели близько 1200 благодійних виступів у більш ніж 500 містах України, Росії, Німеччини та США, на яких побувало понад 500 000 глядачів, в тому числі, і вихованці дитячих будинків.

Кожен виступ – це справжнє свято, що дає можливість краще дізнатися Бога і долучитися до церкви, недільної школи, помісного «Клубу Суперкниги».

Відділ багато років співпрацює з помісними церквами і благодійними організаціями, приватними меценатами, охочими підтримати театральне служіння.

Мета концертно відділу – проповідь Євангелії дітям і дорослим у доступній формі, допомога церквам у дитячому служінні і відкритті місцевих «Клубів Суперкниги».

У репертуарі є дві вистави-мюзикли за участю дітей сиріт та програма «Свято Суперкниги» за участю персонажа з мультфільму – Робіка.Кожна програма – це барвисте, живе, захоплююче театралізоване дійство.

РІЗДВЯНИЙ МЮЗИКЛ «СТАРИЙ ШВЕЦЬ»

У цьому музичному спектаклі розповідається про те, як напередодні Різдва старий швець чекав особливого Гостя, а також про чудеса, які ми можемо робити самі. «Старий швець» – ця історія завоювала популярність у всьому світі. Історія про кохання, милосердя, справжній сенс Різдва. У виставі беруть участь діти-сироти. Завдяки участі в програмі, понад 70 дітей знайшли свою родину. Ми вже провели 12 турів у США, 4 тури в Європі. А також 12 років виступів по Україні на кожне Різдво.

СВЯТО СУПЕРКНИГИ

З появою нового мультфільму «Суперкнига» і оновленого образу Робіка, що вже так полюбився дітям, ми створили нову концертну програму. Ігри з залом, фокуси, пісні та запальна музика і світлове шоу дарують дітям справжнє свято. А перегляд нового мультфільму «Суперкнига» і зустріч наживо з Робіком, залишать незабутні враження.

ВИСТАВА «ПОДАРУЙ ЛЮБОВ»

У виставі, прем’єра якого відбулася у вересні 2011 року, беруть участь вихованці інтернатів Києва та області. Красива історія про справжнє кохання проводить паралель між квітами і дітьми: одні ростуть у саду і за ними доглядає садівник, а інші в полы і ніхто не звертає на них уваги. Але ж польові квіточки теж дуже красиві, і вони теж потребують нашої любові і турботи! Про те, як потрібна любов кожній дитині, юні актори розповідають дуже переконливо.

КОНЦЕРТ ДЛЯ ДОРОСЛИХ «У ТВОЇХ РУКАХ»

У ньому беруть участь відома християнська співачка Наталія Жуковська разом із автором і виконавцем пісень про Христа Олексієм Семенчуком. Програма складається з авторських пісень, які розкривають сенс Благої Вісті. Глядачам пропонується велика кількість цікавих сюжетів і відеокліпів (кліп на екрані, пісня виконується наживо), що допомагають зробити правильний вибір у житті.

Співпраця з нами:
Концертний відділ Асоціації «Еммануїл» з радістю готовий вести переговори з тими, чиї двері відкриті для проповіді Слова Божого дітям і дорослим за допомогою концертів.
Телефон концертного відділу:
+380-68-357-37-68 (Кравченко Світлана – офіс-менеджер)
Наша електронна адреса:concert@cbn-cis.org
Пишіть і телефонуйте!